حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی کاربران

  • در حال حاضر تنها فروشگاه‌هايي معتبر هستند كه نماد اعتماد الکترونيک را از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دريافت کرده‌اند. مرکز توسعه تجارت الکترونيک پس از بررسي فروشگاه اينترنتي و تطابق عملکرد آن با قوانين، نماد اعتماد الکترونيکي را به آنها اعطا مي‌کند. اين فروشگاه‌هاي اينترنتي، به طور مداوم تحت نظر اين سازمان قرار دارند و در صورت تخطي از قوانين، نماد اعتماد آنها لغو خواهد شد.
  • در صورتي که مشتري در فرآيند خريد از فروشگاه‌هاي داراي نماد اعتماد الکترونيک، با مشکلي مواجه شود، اين فروشگاه ملزم به پاسخگويي و پيگيری هستند. همچنين در خريد از اين فروشگاه‌ها، خطر ربوده شدن رمز دوم کارت، ارسال نشدن سفارش و مشکلاتي از اين قبيل وجود ندارد.
  • مفتخريم که اعلام کنيم وبسايت فروشگاهي ايران کالا موفق به دريافت نماد اعتماد الکترونيکي دو ستاره گرديده و سعي دارد تا محيطي امن را جهت انجام خريدي آسان و ايمن براي مشتريان گرامي ايجاد نمايد.
  • فروشگاه اینترنتی ايران کالا خود را متعهد ميداند تا تمام تلاش خويش را جهت حفاظت از حريم خصوصي مشتريان به کار گيرد. ما از اقدامات امنيتي استفاده مي‌کنيم تا اطلاعات شما را از دسترسي اشخاص غير مجاز و عملکردهاي غير قانوني، خسارات اتفاقي، تخريب و نقصان مصون نگاه داريم. ما اطلاعات شما را براي مدتي متعارف که قانون ملزم مي‌داند، نگاه خواهيم داشت. در موارد خاص ممکن است سايت ما حاوي لينک‌هاي الکترونيکي به سايت‌هاي ديگري مانند درگاه‌هاي پرداخت مستقيم بانک هاي جمهوري اسلامي ايران باشد. در صورتي که بخواهيد از اين سايت‌ها بازديد کنيد، سياست حفظ حريم خصوصي آن‌ها معتبر خواهد بود. وبسايت فروشگاهي ايران کالا همانند ساير وب سايت‌ها از جمع آوري IP و کوکي‌ها استفاده مي‌کند، اما پروتکل، سرور و لايه‌هاي امنيتي اين فروشگاه اينترنتي و روش‌هاي مناسب مديريت داده‌ها از اطلاعات محرمانه کاربران محافظت کرده و از دسترسي‌هاي غير قانوني و تهديد‌ها جلوگيري به عمل مي آورد.
  • ايران کالا هويت شخصي کاربران را محرمانه مي‌داند و اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نمي‌کند، بجز در مواقعي که از سوي مراجع ذي‌صلاح حکم قانوني ارائه شود.
  • حفظ و نگهداري رمز عبور و نام کاربري بر عهده کاربران است و براي جلوگيري از هرگونه سوء استفاده احتمالي، کاربران نبايد آن را براي اشخاص ديگر فاش نمايند.
  •  

دريافت اخبار تازه و پيشنهادات ويژه

  • ايران کالا بر اساس درخواست مشتريان اخبار مربوط به تازه ها و فروش هاي ويژه را براي شما ارسال مي کند، با اينحال شما از طريق مديريت حساب در پنل کاربري و يا از طريق کليک بر روي دکمه "لغو عضويت" در انتهاي ايميل هاي دريافتي، اشتراک خبرنامه خودتان را لغو نمائيد.
  • تمامي کالاها و خدمات ايران کالا داراي مجوز هاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و همچنين کلّیه فعاليتهای اين فروشگاه آنلاين تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامي ايران مي باشد.
شرایط و قوانین فروشگاه آیکالا را مطالعه نموده و با کلیه آن موافقم.
لوگو آیکالا